Organizacja festiwalu on-line

Co oferujemy?

 • Dowóz zamówionego sprzętu

 • Obsługę techniczną

 • Pełne okablowanie i konieczny sprzęt peryferyjny

Zastosowania

 • Festiwale muzyczne

 • Festiwale artystyczne

 • Festiwale plenerowe

Co gwarantujemy?

 • Konkurencyjne ceny

 • Najwyższą jakość obrazu LED

 • Świetną widoczność z dużej odległości i pod kątem

NAJWYŻSZEJ KLASY EKRANY LED

Festiwale online to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i artystycznych bez konieczności podróżowania. Dzięki usługom profesjonalnej transmisji online, możesz cieszyć się koncertami ulubionych artystów, eksponowanymi dziełami sztuki oraz inspirującymi wykładami w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dzięki wysokiej jakości dźwięku i obrazu, oferowanym przez doświadczonych specjalistów, masz szansę przenieść się prosto na miejsce wydarzenia, co przynosi niezapomniane doznania kulturowe.

Dzięki Telebimywynajem.pl zrealizujesz konferencję, pokaz filmowy, tło wizualne do koncertu czy element scenografii na najwyższym poziomie. Oferujemy telebimy zewnętrzne i wewnętrzne w opcji kompleksowej realizacji usługi wynajmu – montaż, demontaż, obsługa i transport na terenie całego kraju.

 • Kompleksowa obsługa – Niczym się nie przejmujesz, my przywieziemy sprzęt i uruchomimy go za Ciebie
 • Konkurencyjne ceny – zapewniamy, że jesteśmy najlepsi w stosunku jakość/cena

 • Ściana LED – posiadamy ofertę obejmującą ponad 100m² telebimów

Poza wynajmem i obsługą proponujemy również dobór repertuaru, wsparcie z licencjami filmowymi i rozliczenie pokazów z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Zachęcamy do rezerwacji terminu pokazów z wyprzedzeniem, aby uzyskać pełnię korzyści związanych ze współpracą.

TelebimyWynajem.pl

Tak, świadczymy usługę kompleksowej realizacji eventów na telebimach na terenie całego kraju. Możemy omówić szczegóły i dostosować ofertę do Twoich potrzeb logistycznych.

Nasze zespoły montażowe dokładnie oceniają miejsce instalacji. Główne czynniki to dostępność zasilania, rodzaj podłoża, możliwość podjazdu dla samochodu oraz odpowiednia przestrzeń dla ekranu. W razie potrzeby możemy przeprowadzić wstępną analizę miejsca.

Nasze telebimy są wytrzymałe i przystosowane do zróżnicowanych warunków atmosferycznych, jednakże ekstremalne warunki mogą wymagać pewnych środków ostrożności.

Nasze telebimy zostały zaprojektowane, aby działać w szerokim zakresie temperatur. Ekstremalne warunki mogą mieć wpływ na ich działanie, dlatego zawsze zalecamy konsultację w przypadku ekstremalnych warunków.

Festiwal online

Profesjonalne usługi transmisji festiwali online umożliwiają nie tylko udział w atrakcyjnych wydarzeniach kulturalnych, ale również zaangażowanie się w globalną społeczność miłośników sztuki i kultury. To okazja do odkrywania nowych talentów, gatunków muzycznych i form artystycznych, które mogą poszerzyć twoje horyzonty i inspiracje. Dlatego warto skorzystać z usług transmisji festiwali online, aby czerpać radość z kultury i sztuki bez względu na to, gdzie się znajdujesz, w najlepszej jakości i z profesjonalną oprawą.

Chcesz zorganizować pokaz filmowy online? Jesteś we właściwym miejscu! Z nami realizacja Twojego wydarzenia pójdzie sprawnie i bezproblemowo. Streaming wydarzeń, dostęp do filmów online, umieszczanie filmów na platformie – to tylko niektóre z rzeczy, z którymi możemy Ci pomóc. Oferujemy także możliwość wgrania napisów dopasowanych czasowo do filmu.